Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Warm ontvangst voor jong & oud
  • Cadeautje? met liefde ingepakt!
  • Bezorging in Bodegraven, Nieuwerbrug aan den Rijn, Waarder en Driebruggen voor €2,00

Rondom het kruis

dagboek voor de lijdenstijd

P.W.J. van der Toorn; A.J. Mouw; Eline de Boo; Eline van Vreeswijk; Anneke Kloosterman-van der Sluys; J.J. ten Brinke

Prijs: € 15,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789088972966
Voorbeeld : PDF Inkijkexemplaar
Auteur(s) : P.W.J. van der Toorn; A.J. Mouw; Eline de Boo; Eline van Vreeswijk; Anneke Kloosterman-van der Sluys; J.J. ten Brinke
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geloofsopbouw
Thema : Christelijk leven en gewoontes
Uitgever : Groen
Verschenen : Februari 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 128
Afmetingen : 220 x 150 x 13 mm
Gewicht : 219 gram
Beschrijving

Welke personen stonden er rond het kruis van Jezus? Wat was hun relatie met Hem en hoe reageerden ze op Hem, en met name ook op Zijn lijden? Wie zijn ze volgens de evangeliën? Hoe zijn ze veranderd omdat ze met Jezus omgingen?

In Rondom het kruis volgen we in zeven weken zeven (groepen) personen die tijdens Jezus' laatste uren op aarde om hem heen stonden. Voor elke lijdensweek schreef een auteur zes meditaties met reflectievragen. Dit boek wil je helpen om bewuster toe te leven naar Pasen.

(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht