Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Warm ontvangst voor jong & oud
  • Cadeautje? met liefde ingepakt!
  • Bezorging in Bodegraven, Nieuwerbrug aan den Rijn, Waarder en Driebruggen voor €2,00

Bijbelse geschiedenis 2 Jezus laatste

Prijs: € 14,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789461620477
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Uitgever : House of Knowledge
Verschenen : Augustus 2011
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Beschrijving

De serie Bijbelse geschiedenis in woord en beeld wil de Bijbel tot leven brengen en toegankelijk maken. In tien boeken en ruim twintig speelfilms wordt de Bijbelse geschiedenis behandeld. De boeken zijn rijk geïllustreerd, met kunstwerken, kaarten en stambomen.

Deel 2 vertelt over de laatste dagen van Jezus' leven. Die dagen, die later door de kerk als 'De Goede Week' worden bestempeld, zijn heel nauwkeurig beschreven door ooggetuigen.
Jezus' optreden roept weerstand op. Sommige tegenstanders zinnen zelfs op een manier om hem uit de weg te ruimen. Maar Jezus weigert op te geven: hij kiest voor de moeilijkste weg. Dan volgt de meest bekende en dramatische rechtszaak uit de geschiedenis van de mensheid.

Enkele dagen na Jezus' dood blijkt zijn graf leeg te zijn en zien zijn volgelingen hem regelmatig verschijnen. Geeft hij dan nog steeds niet op?

Velden met een * zijn verplicht